Harry a Mia

28. listopadu 2010 v 16:51 |  Jednorázovky
Ahoj lidičky, tak po dlouhé době jsem zase zde. A přidávám sem první jednorázovku. Ale mám na Vás prosbu potřebovala bych opravování povídek. Zatím to dělám sama, ale nenajdu tam všechny chyby asi. Pokud tam nějaké objevíte tak se za ně omlouvám předem. Kdo by měl zájem, tak ať mi nechá v komentářích komentář nebo napište na email Samanta123456789@seznam.cz . Ti, co se mi ozvali už předtím než jsem skončila tak tě se omlouvám, ale vymazala se mi schránka. Takže toho kecání nechám a přeji příjemné počtení.
" Díky Mio. Opravdu jsi mi zachránila život." Harry byl vyčerpaný a únavou se opřel. Harmiona ho držela v objetí za ním. Její oči zazářili a její žilky se rozšířili. " Zachránila.." řekla šeptem.

" Mio, co je.."ale nebyl schopen dokončit svou otázku, jak se Mia rychle naklonila. Své rty přitiskala na jeho. Tento polibek nebyl jen obyčejná pusa, tento polibek byl vášnivý. Když její jazyk začal přejíždět po jeho rtech Harry se rád podvolil a nechal ji ať ho líbá. Ale nechtěl se nechat pobízet, tak jí začal polibky oplácet se stejnou vášní.
V uších jim zněli nádherné písně lásky. Po chvíli od sebe oddělili své rty a těžce díchali. Oběma se v očích
ukazovala touha.

Hermiona po chvíli promluvila, ale její hlas ovládala ještě její touha. " Harry Jamesi Pottre, miluji tě už od svých jedenácti let. Vezmeš si mě?" Harry se na ni otočil se šokem v očích. Nemohl vydat ze sebe ani hlásku jak byl zaskočený.

Viděl jak ve zpomaleném filmu jak se k němu Mia posunula a objala ho za krkem a zadívala se mu do očí.

Teď se konečně probral, když mu to konečně došlo. " Jak to myslíš. Vezmi si mě. Ale...,ale …Myslel jsem, že… nelepší přítel…já myslel že ty a on.. a co Ron?" zeptal se panicky.

Mia se začala smát. Nebyl to jen tak ledajaký smích byl to smích od srdce. Z očí ji začali téct slzy. Harry neměl tušení co se děje, ale nechal se od Mii přitáhnout o něco blíž. Mia se mu opřela o čela a zašeptala: " Ty můj milý, sladký, bezbranný muži…" Pak ho objala.
Harry se nadechl její nádherné vůně. A vypadlo z něho jen " Ha?" Harry se na nic jiného nezmohl. Mia se trochu odtáhla, aby se mu mohla podívat do tváře.
" Víš, jak blízko jsi byl a já se tě nemohla ani dotknout. Jak moc bolí tě nemít vedle sebe." Její oči byly tak vážné a její spodní ret se zachvěl, když se snažila potlačit vzlyknutí. " Bylo to peklo za poslední 3 roky a já si slíbila, jestli to přežijeme a jestli dostaneme další šanci požádám tě o ruku já, Harry."
Vrhla se mu do náruče a čekala na jeho odpověď. " Prosím odpověz mi Harry. Čekala jsem tak dlouho." Mia ho stále objímala a najednou ucítila, že ji Harry objetí opětuje a né přátelsky, ale přitáhl si ji k sobě ještě víc. Poté se trochu odtáhl, aby ji mohl políbit a ne jednou, ale znovu a znovu… mezi polibky bylo jen slyšet " Bože můj, Mio." Přitáhl si ji ještě těsněji k sobě a začal ji vášnivě líbat.

Mia se odtáhla potřebovala se nadechnou. Harry se mezitím přesunul na její krk a poté i o něco níž. Mia zalapala po dechu. Ale stále ji v hlavě zněla otázka kterou mu položila." Harry." Promluvila na něj. "Jen jedno slovo, prosím a můžeme být spolu navždy." Řekla s nadějí v hlase. " Nemůžu Mio. Nemohu si tě vzít, ne takhle." Jen jedno slovo a život se vám zhroutí a Mia právě to slovo uslyšela a to " nemůžu" slzy které držela na uzdě se ji rozkutáleli po tvářích. Mia se od něho odtáhla, od člověka, kterého miloval a milovat bude. " To není fér. Není fér. NEN            Í FÉR." Začala na něj zvyšovat hlas až na něj křičela mezi vzlyky. " Jen pro to, že celý zatracený svět se domnívá, že by byl pro mě Ron ideální manžel a že pro tebe Ginny ideální manželka a jako pár by jste tvořili druhý příchod Lily a Jamese tak to neznamená, že to musí být tak. Sakra já vím, že mě miluješ a já miluji tebe Harry." Mia se mu zadívala do očí. " Chápeš." Harry se zmohl jen na přikývnutí, ale Mia ještě neskončila. " Tak co to sakra je Haryy? Myslíš to se mnou upřímně. Co se změnilo, Harry? Byly jsme od sebe tak dlouho dlouhých 7 krvavých let války a všechno možného. Bože Harry byl jsi v mé hlavě, v mích snech všude kam jsem se podívala viděla jsem tebe a né Rona, ale tebe chápeš. Věřil jsi, že miluji Rona, ale já miluji tebe a nechci se stát další paní Weasleyovou a mít s Ronem děti. Já chci tebe a mít s tebou děti né s ním."
" Mio. Nikdy jsem si nemyslel. Ani jsem to nevěděl." Řekl Harry. " A to je právě to Harry. Nikdy jsi se nezeptal. Zeptal jsi se někdy na mé pocity, na mé city. Nenapadlo tě, že miluji také někoho jiného. Někoho, kdo má tak nádherné smaragdové oči?" " Bože kéž bych umřela než slyšet, jak mě odmítáš. Že mě miluješ, ale řekneš prostě nemůžu."
" Co to říkáš Mio." Harry ji chytil okolo ramen a přitáhl si ji do náruče. " Pane bože. Mio já tě miluji, ale nechci tě ohrozit. Ještě tady běhá spousta smrtijedů, kteří se mi budou chtít pomstít za jeho smrt. To prostě po mě nemůžeš chtít. Nikdy bych si to neodpustil, že se ti něco stalo, víš." Harry se postavil i s Miou. Najednou před ní klekl. " Hermiono Jane Grengerová, není nikdo s kým bych chtěl strávit zbytek života. Prokázala by jsi mi tu čest a stala jsi se mojí ženou?" Mia se na něj podívala jestli mu nehráblo. " Ne, já si nemyslím, že je to dobrý důvod." " Co?" zeptal se Harry a vyskočil do stoje a objal Miu kolem pasu a přitáhl si ji do náruče. " A proč?" " Ze tří důvodů. První to jak jsi mě odmítl to bolelo. Za druhé nemám prsten. Za třetí nemám potřebu, abys se ptal ty mě, když se můžu zeptat já. A za čtvrté…" " Říkala jsi jen za 3 ne." Mia se na něj škaredě podívala. " A za čtvrté pořád tě miluji." " A teď mi odpověz na moji otázku, kterou jsem ti položila na začátku než jsi mě odmítl." "Ano slečno Grangerová. Vezmu si vás, pokud ty si vezmeš mě." Řekl s vážností v hlase. Úsměv na tváři byl ten nejkrásnější jaký kdy Harry viděl u Mii .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 26. června 2011 v 22:41 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama