2. Kapitola

16. února 2007 v 18:58 |  Povídka
Tak tady máte další kapitolku.
Aly

Mezitím na Ústředí:
Najednou se ozvalo PUF a v chodbě stál bledý Remus. Z kuchyně s ozývali hlasy. Když uslyšeli, že se někdo přemístil zvedli se a vydali se do chodby. Když tam přišli viděli Remuse sedět na schodech s hlavou v dlaních. Nakonec ticho přerušila Tonksová.
" Rome, co se stalo a kde je Harry?"
" On…on….je zemřel." Vysoukal ze sebe Remus
" Ne!!" Rozlehlo se chodbou. To vykřikla Mia a zhroutila se na zem.
" Ne tomu nevěřím. On přeci nemohl zemřít."
V chodbě bylo ticho. Ron přišel k Hermioně, která byla v bezvědomí a odnesl ji do pokoje, který měl s Harrym. Položil ji na Harryho postel a pak se posadil do křesla a rozplakal se jako malé dítě.
Dole bylo hrobové ticho nikdo nepromluvil, bylo jen slyšet popotahování od pláče. Protože všichni plakali. Pro chlapce, který přežil a nakonec skonal smrtí.
Remus byl myšlenkami úplně někde jinde. Hleděl do prázdna a v duchu se obviňoval za Harryho smrt. Už to nebude jako dřív, nejdřív Lily, James, Sirius a teď i Harry, kdo bude muset ještě zemřít. To nikdo neví.
Nahoře se s trhnutím probudila Hermiona a začala plakat. Zvedla se a utekla, když zjistila, že leží na Harryho posteli. Ron se za ní díval a nevěděl, kam běží i Mia nevěděla kam poběží, ale musela někam, kde ji nikdo nenajde a kde může plakat pro Harryho, kterého milovala jinak jako svého přítele, ale jako lásku, kterou mu nemohla vyznat.
Zastavila se až někde nahoře byla naproti Siriusova pokoje. Rozhlédla se jestli ji někdo nevidí a vešla a zamkla dveře. Svezla se zády po dveřích a rozplakala se. Nikdo ji nehledala. Byla tam dlouho ani nevnímala jestli je den nebo noc jen plakala pro Harryho, že ji opustil. Po několika bezesných nocích konečně Mia usnula v křesle naproti oknu.
O několik dní vešla z pokoje a vydala se dolů její oblíbená barva byla teď černá. Pod očima měla kruhy a za očí ji už nezářili životem, ale smutkem a beznadějí. Když přišla do kuchyně všichni se na ni podívali a dál se věnovali jídlu. Mia si sedla na Harryho místo a posnídala jen velmi málo a vydala se zase nahoru.
Mezitím v Irsku
Harry se strhnutím probral. Ležel na posteli s nebesy, ani si nevzpomínal jak se sem ocitli. Jen si pamatoval, že objal maminku a tátu a pak nic jen temnota, když v něm proudila magie. Zvedl se z postele a šel se podívat po pokoji. Když otevřel skříň málem mu vypadli oči z důlků. Bylo tam tolik oblečení, že by to nikdy nespočítal. Vybrali se tedy kalhoty a bílé tričko. Když se oblékal tak mu málem zase vypadli oči jeho postava byla úžasná. Měl mnoho svalů a byl asi o 30 cm vyšší než byl předtím. Jeho rysy už nebyly dětské ale mužské. Když se postavil k zrcadlu nevěřil svým očím. Jeho vlasy byli zase krátké jako dřív i rozcuchané, ale Hyrryho zaujali jeho oči nebyli už zelené ale hnědé, takže vypadal jako James. Jizva zmizela nadobro, takže vypadal úplně jinak. Když si prošel celí pokoj rozhodl se, že půjde dolů. Když vyšel ze dveří a otočil se. Všiml si, že to je chodba skoro tak stejná, jako v Bradavicích. Pomalu tedy čel dolů, v tom okamžiku se ocitl na zemi a na něm byl nádherný černý pes, který se spíš podobal Smrtonošovi než psovi. Harry se na něj díval s otevřenou pusou. Myslel si, že ho už nikdy neuvidí, že je jen už Remus a jeho kamarádi, že mu už nikdo nezbyl a teď Sirius.
"Siriusi!" Zakřičel Harry až pes sebou škubl a přeměnil se na člověka.
" Sakra Harry já z tebe ohluchnu, jestli mi budeš takhle řvát do ucha."
To už ale Sirius nestačil doříct nadávky, protože se mu do náruče vrhl Harry a povalil ho na zem. Tak se začal šíleně smát, protože , kdybyste viděli Čmuchalův výraz taky byste se smáli, ale nejhorší na tom bylo, že to bylo nakažlivé a Sirius se za chvíli smál jako pominutý s Harrym.

Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pasu pasu | Web | 16. února 2007 v 20:22 | Reagovat

surper povidka ale ma jednu malou chybicku no vlastne dve tak za prve chyby pokracovani a za druhe  je kratka :D

2 Cissy Cissy | Web | 16. února 2007 v 21:03 | Reagovat

Měla by sis najít beta-readera. To je jen můj názor, protože tam máš chyby. Jinak dějově je to dobré

3 Giner Giner | 19. února 2007 v 21:50 | Reagovat

kdy bude pokračování?

4 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 25. května 2007 v 21:39 | Reagovat

nááááááááááádhernáááááááááá kapitolkáááááááá!!! moc moc moc moc moc se mi líbí!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama