Únor 2007

3.Kapitola

20. února 2007 v 20:19 Povídka
Lidi vím, že je krátká, ale aspoň něco. Nebojte bude další a doufám, že delší.

Pomoc

16. února 2007 v 19:03
Prosím o pomoc. Nevím jak se bude jmenovat povídka, kterou píši. A tak vás žádám zkuste na něco přijít vy. Pište to do komentářů. Děkuji Aly

2. Kapitola

16. února 2007 v 18:58 Povídka
Tak tady máte další kapitolku.
Aly

1.Kapitola

16. února 2007 v 13:06 Povídka
Zdravím. Toto je moje první povídka. Takže nevím jak se vám bude líbit.
Aly

Obsah

15. února 2007 v 11:19
Film Princezna Ledu pojednává o 16ti leté talentované studentce Casey Curlalyové, nadějné fyzikářce.
Jednou jí profesor na fyziku oznámil, že je vhodnou kandidátkou pro fyzikální stipendium, které jí umožní snadněji získat místo na Harwardu, o které má už delší dobu zájem.Musí propracovat neobvyklý projekt a ten pak předložit před komisi.Casey dlouho přemýšlí o čem projekt sepsat a když pak sleduje se svou nejlepší kamarádkou v krasobruslení v televizi, ihned se rozhodne pro tohle téma.I v krasobruslení je možné naleznout fyzikální jevy.
Zajede se tedy podívat do Krasobruslařského klubu, vedeným slavnou krasobruslařkou Tinou Harwoodovou.Ta ji přistihne točit své svěřenkyně videokamerou a podezírá jí.Když jí pak Casey přesvědčí, že pro nikoho nepracuje a vysvětlí o co jde, Tina nakonec povolí, aby si Casey u dělala co potřebuje.Předtím ale musela ještě požádat rodiče krasobruslících dívek.Casey propracuje projekt podle materiálů, které na stadionu získala, ale zjistí, že není ničím zajímavý a tak se vypraví za Tinou, zda-li by mohla absolvovat nějaké lekce z krasobruslení.Tina souhlasí, ale lekce jsou příliš drahé.Casey tedy získá brigádu v rychlém občerstvení přímo na stadionu a vydělává si na lekce.Její matce se však krasobruslení nelíbí a přeje si aby z její dcery byla studentka Harwardu.Krasobruslení Casey zprvu nejde a pomalu to vzdává.
Zanedlouho se Casey začaly dařit první skoky a dokonce se jí podařil skočit dvojitý toe-loop.Ohlásí se tedy u Tiny, že má zájem odbruslit recitál na konci srpna, kdy se mají žačky zařadit do oddílů.Casey se dostane do Juniorů, což všechny překvapí.Tina jí řekla, že nemůže závodit, protože to dělá pro svůj fyzikální projekt a do krasobruslení musí dát vše ne jen polovinu a navíc závodění stojí mnoho a mnoho peněz.Když předloží svůj projekt svému profesorovi na fyziku oznámí jí že je tak dobrý, že ho může i prodávat.Tím Casey získá velikou sumu peněz a v závodění jí už vadí jen čas.Casey se tedy vzdává Harwardu.
Zanedlouho Casey čeká její první závod.Její umístění po krátké jízdě je na začátečníka až obdivuhodné.Má ovšem brusle v rozkladu a tak jí Tina před volnou jízdou opatří nové.Nové brusle si však hned nesednou a tak Casey o jedno místo nepostupuje a pohádá se jak s Tinou, která jí podle Zoe, další závodnice opatřila brusle jen proto aby otevřela dveře k postupu své dceři Jenn.Jenn se kvůli tomu pohádá také se svou matkou, protože je s Casey hodně velká kamarádka vzdá se krasobruslení.Tím otevře bránu k postupu Casey.
Ta zašla za Tinou se žádostí, jestli by jí připravila k dalšímu závodu.Tina nakonec souhlasí.Casey předvede nádhernou jízdu a ve svých prvních závodech skončí jako druhá.Nakonec přesvědčí i svou matku o tom, že je pro ní krasobruslení vše a ta to pochopí.

14. února 2007 v 17:19 Něco o mě
Ahoj lidičky. Takže, co bych napsala o sobě má přezdívka je Aly. Moje oblíbené stránky jsou s Harrym Potterem. Pokud mě něco napadne tak to dám sem. zatím ahoj .
Aly